Flightmaster Bellissima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.10.2020 Rahvusvaheline näitus „Eesti Võitja 2020“, Tallinn, Rita Kadike Skadina (Läti), juuniorklass, SP2 SK PE3

24.10.2020 Rahvuslik näitus „Panevežy’s Autumn 2020“, Leedu, Viktoras Avtuško (Leedu), noorteklass, SP SK SERT TP

11.10.2020 Rahvuslik näitus „Vidzeme’s Cup 2020“, Läti, Vija Klucniece (Läti), noorteklass, SP SK SERT TP

10.10.2020 Rahvuslik näitus „Valmiera’s Autumn 2020“, Läti, Rasma Ergle (Läti), noorteklass, SP SK SERT TP

26.09.2020 Rahvusvaheline näitus „Baltic Winner 2020“, Palanga Leedu, Helen Tonkson (Eesti) juuniorklass, SP1 SK PE1 VSP BALT JW20

15.08.2020 Rahvusvaheline näitus „Tallinna Võitja 2020“, Harjumaa, Mona K. Selbach (Norra) juuniorklass, SP1

19.07.2020 Rahvuslik näitus, Tartumaa, Livija Zizevske (Leedu), juuniorklass, SP1 SK PE1 TPJ TP

18.07.2020 Rahvuslik näitus, Tartumaa, Lorena Merati (Itaalia), juuniorklass, SP1 SK PE1 TPJ TP

12.07.2020 Rahvusvaheline näitus, Pärnu, Kim Vigso Nielsen, (Taani), juuniorklass, SP1 SK PE3 JSERT VSPJ

10.07.2020 5. ja 9. rühma näitus, Pärnu, Hedi Kumm (Eesti), juuniorklass, SP1 SK JSERT TPJ TP

05.07.2020 Rahvuslik näitus, Jurbarkas, Leedu, Jurate Butkiene (Leedu), juuniorklass, SP1 SK JSERT TPJ TP

04.07.2020 Rahvuslik näitus, Jurbarkas, Leedu, Kornelija Butrimova (Leedu), juuniorklass, SP1 SK JSERT TPJ TP

28.06.2020 Rahvuslik näitus Daugavpils, Läti, Jurate Butkiene (Leedu), juuniorklass, SP1 SK JSERT TPJ TP

16.02.2020 V rühma 1., 4.,6., ja 7. alarühma ning X rühma näitus, Harjumaa, Ann-Christin Johansson (Rootsi), kutsikaklass, 2EAH

15.02.2020 Rahvusvaheline näitus „Tallinn Winter Cup 2020“, Tallinn, Helen Tonkson (Eesti), kutsikaklass, 2EAH

26.01.2020 Rahvusvaheline näitus „Kika Cup’20“, Kaunas, Leedu, Gerard Coe (Iirimaa), kutsikaklass, EAH TP kutsikas

25.01.2020 Rahvusvaheline näitus „Kaunas Winner’20“, Kaunas, Leedu, Vija Klucniece (Läti), kutsikaklass, EAH TP kutsikas

24.01.2020 Rahvusvaheline näitus „Kaunas Winter’20“, Kaunas, Leedu, Ramune Kaszlauskaite (Leedu), kutsikaklass, EAH TP Kutsikas

08.12..2019 Rahvusvaheline näitus “Helsinki Võitja’20 puppy show“, Helsingi, Jaana Hartus (Soome), kutsikaklass 5-7 kuud, 2 EAH

07.12.2019 Rahvusvaheline näitus „Helsinki Winner’20 puppy show“, Helsingi, Saija Juutilainen (Soome), kutsikaklass 5-7 kuud, 1 EAH, VSP beebi

01.12.2019 Rahvuslik näitus, Pärnu, Ligita Zake (Läti), beebiklass, 1 EAH TPB

30.11.2019 Rahvuslik näitus, Pärnu, Esa Ruotsalainen (Soome), beebiklass, 1 EAH TPB

 

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close