Goldylock’s Loves Aradia

 

 

 

 

 

 

 

 

20.08.2023 Rahvusvaheline näitus, Tromso Norra, Leif-Herman Wilberg (Norra), juuniorklass, SP
19.08.2023 Rahvusvaheline näitus, Tromso Norra, Maarit Haasinen (Soome), juuniorklass, SP SK, PE3, JSERT,JCACIB, RSERT
18.08.2023 Rahvusvaheline näitus, Tromso Norra, Reino Korpela (Soome), juuniorklass, SP SK, PE2, JSERT, R.Nordic SERT, RSERT
12.08.2023 Rahvuslik podencoklubi näitus Vestby Norra, Sanna Koponen (Soome), juuniorklass, EX SK 2
04.06.2023 rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2023” Harjumaa, Helina Simberg (Eesti), SP1 SK, PE1, TPJ, TP
16.04.2023 rahvusvaheline näitus “Tallinn Võitja 2023” Harjumaa, Dina Korna (Eesti), juuniorklass, SP
15.04.2023 X ja V rühma rahvuslik näitus, Harjumaa, Anna Jaskiewicz (Poola), juuniorklass, VH
05.03.2023 rahvusvaheline näitus “Vilnius Cup 2023” Vilnius Leedu, Rui Oliveira (Portugal), juuniorklass, LT JSERT, TPJ, JCACIB, PE1, TP
04.03.2023 rahvusvaheline näitus “Lithuanian Winner 2023” Vilnius Leedu, Kalvo Kriisk (Eesti), juuniorklass, LT JSERT, TPJ, JCACIB, PE2
03.03.2023 rahvusvaheline näitus “Vilnius Spring 2023″Vilnius Leedu, Štefan Šinko (Sloveenia), juuniorklass, LT JSERT, TPJ, JCACIB, PE2
26.02.2023 rahvuslik näitus Valga, Alin Dumitrescu (Rumeenia), juuniorklass, JSERT, PE1, TPJ, TP
25.02.2023 rahvuslik näitus Valga, Anne-Chaterine Edoff (Rootsi), juuniorklass, EVH
19.02.2023 rahvuslik näitus Tallinn, Francisco Ruiz Rodrigues (Hispaania), juuniorklass, TPJ, JSERT, PE2
18.02.2023 rahvusvaheline näitus “Tallinn Winter Cup’23”, Gael Morison (Suurbritannia), juuniorklass, VSPJ, JCACIB, JSERT, PE3
12.02.2023 rahvuslik näitus Valmiera Läti, Wieslawa Misterka-Kluska (Poola), juuniorklass, TP, TPJ, LV JSERT
11.02.2023 rahvuslik näitus Valmiera Läti, Alessandro Zeppi (Itaalia), juuniorklass EVH
29.01.2023 rahvusvaheline näitus Kaunas Leedu, Ernestas Balsiukas (Leedu), juuniorklass, SP2
28.01.2023 rahvusvaheline näitus Kaunas Leedu, Ruta Merjkeviciene (Leedu), juuniorklass SP2
27.01.2023 rahvusvaheline näitus Kaunas Leedu, Julija Aidietiene (Leedu), juuniorklass, EVH
17.12.2022 kutsikate jõulushow Tallinn, Laurent Heinesche (Luxenburg), 6-9 kuud kutsikaklass, väga lubav 2
06.11.2022 rahvusvaheline näitus Tartu, Juta Haranen (Eesti), TPK EAH
05.11.2022 rahvusvaheline näitus Tartu, Maija Mäkinen (Soome), TPK EAH
23.10.2022 rahvusvaheline näitus Tallinn, Kalvo Kriisk (Eesti), beebiklass, TPB EAH