Flightmaster Now and Forever

22.09.2019 Rahvusvaheline näitus, Tallinn, Zaur Agabeyli (Ažerbaidžan), kasutusklass, VSP CACIB

07.07.2019 Rahvusvaheline näitus, Pärnu, Kirsi Honkanen (Soome), kasutusklass, SP 1

06.07.2019 Rahvusvaheline näitus, Pärnu, Paul Lawless (Iirimaa), kasutusklass, SP 1 SK PE1 TP CACIB

02.06.2019 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2019”, Harjumaa, Helen Tonkson-Koit (Eesti), kasutusklass, SP 1 SK PE3 RES-CACIB

14.04.2019 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2019”, Tallinn, Katrin Raie (Eesti), juunioriklass, SP 2 SK PE3

13.04.2019 V rühma näitus, Harjumaa, Bruno Maffezzoni (Itaalia), juunioriklass, SP 1 SK PE1 TPJ TP

10.02.2019 IV, V rühma 6. ja 7. alarühma ning X rühma näitus, Tallinn, Anette Edlander (Roots), juunioriklass, SP 1 SK PE1 TPJ TP

09.02.2019 Rahvusvaheline näitus “Tallinn Winter Cup 2019”, Tallinn, Roberto Schill (Rumeenia), juunioriklass, SP 1 SK PE1 TPJ TP

16.12.2018 Rahvusvaheline näitus „Helsinki Võitja’18“, Helsingi, Esa Ruotsalainen (Soome), juunioriklass, SP3 SK PE3

15.12.2018 Rahvusvaheline näitus „Helsinki Winner ’18“, Helsingi, Mauro Mostura (Itaalia), juunioriklass, SP2 SK PE2

04.11.2018 Rahvusvaheline näitus, Tartu, Boris Chapiro (Prantsusmaa), juunioriklass, SP 1 SK PE2 TPJ

03.11.2018 Rahvusvaheline näitus, Tartu, Horst Kliebenstein (Saksamaa), juunioriklass, SP 1 SK PE3 TPJ

07.10.2018 Rahvusvaheline näitus, „Šiauliai Autumn’18“, Šiauliai Leedu, Slobodan Miloshevski (Makedoonia), juunioriklass, SP1 SK TPJ LTJunSERT TP

06.10.2018 Rahvusvaheline näitus, Valmiera Läti, Gyärgy Tesics (Ungari), juunioriklass, SP1 SK TPJ LVJunSERT TP

22.09.2018 Rahvusvaheline näitus, Tallinn, Inga Siil (Eesti), juunioriklass, VH

26.08.2018 Rahvuslik näitus, Haapsalu, Olena Goyenko (Ukraina), juunioriklass, SP 1 SK PE1 TPJ Jun SERT TP

25.08.2018 Rahvuslik näitus, Haapsalu, Michael Camac (Austraalia), juunioriklass, SP 1 SK PE1 TPJ Jun SERT TP

19.08.2018 Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018”, Harjumaa, Francisco Ruiz Rodriguez (Hispaania), juunioriklass, SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP

29.07.2018 Rahvuslik näitus, Järvamaa, Agnieszka Onuk (Türgi), kutsikaklass, 1 EAH TPK

28.07.2018 Rahvuslik näitus, Järvamaa, Bonka Georgieva Laslo (Serbia), kutsikaklass, 1 EAH TPK

22.07.2018 Rahvuslik näitus, Tartumaa, Oliver Simon (Horvaatia), kutsikaklass, 1 EAH TPK

21.07.2018 Rahvuslik näitus, Tartumaa, Jonathan Mesach (Indoneesia), kutsikaklass, 1 EAH TPK

08.07.2018 Rahvusvaheline näitus, Pärnumaa, Iuza Beradze (Tšehhi), kutsikaklass, 1 EAH TPK

07.07.2018 Rahvusvaheline näitus, Pärnumaa, Yevgenia Tolpina (Ukraina), kutsikaklass, 1 EAH TPK

17.06.2018 Rahvuslik näitus, Harjumaa, Tatjana Romanovskaya (Valgevene), kutsikaklass, 1 EAH TPK

16.06.2018 Rahvuslik näitus, Harjumaa, Denis Dudko (Valgevene), kutsikaklass, 1 EAH TPK

03.06.2018 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2018”, Harjumaa, Hans Van Den Berg (Holland), kutsikaklass, 1 EAH TPK

02.06.2018 V rühma näitus, Harjumaa, Darren Walker (Iirimaa),  kutsikaklass, 1 EAH TPK

27.05.2018 Rahvuslik näitus, Võrumaa, Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Poola), kutsikaklass, 1 EAH TPK

26.05.2018 Rahvuslik näitus, Võrumaa, Jelena Kruus (Eesti), kutsikaklass, 1 EAH TPK

29.04.2018 Rahvuslik näitus, Rakvere,  Irina Poletaeva (Soome), beebiklass, 1 EAH TPB

28.04.2018 Rahvuslik näitus, Rakvere, Maria Viarbitskaya (Valgevene), beebiklass, 1 EAH TPB

24.03.2018 Rahvuslik näitus, Tallinn, Dragana Vasiljevic (Serbia), beebiklass, 1 EAH TPB

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close